browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2015

 

 

To był prawdziwy zawrót głowy……

Święta Bożego Narodzenia kochają niemal wszyscy, choć każdy za co innego.

Jest jednak coś, co lubi każdy – tradycję obdarowywania się prezentami, a takie można było nabyć w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Osieku.
Jak co roku  zorganizowaliśmy  Kiermasz Bożonarodzeniowy 13.12.(niedziela).od godz.8.00-14.00.Dzieci i młodzież ze szkół gminnych PSP w Osieku, PSP z Suchowoli, PSP z Pliskowoli, Publicznego Przedszkola z Osieka ,a także dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy  OPS w Osieku ,pomysłami na świąteczne ozdoby  przeszli najśmielsze oczekiwania. To były arcydzieła własnoręcznie wykonane. Stroiki świąteczne,  choinki z makaronu, z szyszek, łyżeczek plastikowych, bombki wykonane różnymi technikami, szopki bożonarodzeniowe, kartki świąteczne to tylko część tego co można było zobaczyć i nabyć na kiermaszu. Wszystkie zachwycały misternym wykonaniem i pomysłowością, a co najważniejsze były to unikatowe, zwykle pojedyncze i niepowtarzalne egzemplarze.
Wszyscy  przybyli podziwiali kreatywność i  zacięcie artystyczne uczniów. Wydarzenie to odbyło się w prawdziwie świątecznej scenerii ze starannie dobranym repertuarem muzycznym. Wyraznie można było poczuć magię zbliżających się świąt.

Przybyli do nas również  zaprzyjaznieni z naszym domem kultury  twórcy ludowi  z Rudnika nad Sanem zajmujący się wikliniarstwem . Nie zabrakło  również świątecznych serwetek, a także kosmetyków z Avonu. Miło nam jako organizatorom, że kiermasz zdobył już swoich stałych miłośników, zarówno wśród odwiedzających jak i wśród wystawców, którzy i tym razem nie zawiedli.  Tradycja kiermaszy w Osieku mamy nadzieję mocno zakorzeniła się w świadomości społeczeństwa.

Nic bowiem nie wprowadza nas lepiej w ten cudowny i magiczny czas jakim są Święta Bożego Narodzenia.

 

[nggallery id=60]