browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Kobiet 2018

               „Z kobietami wielka bieda, lecz bez kobiet żyć się nie da”.

Z takim hasłem Burmistrz Miasta i Gminy Osiek wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Osieku zorganizowali dnia 11 marca 2018 r. imprezę z okazji Dnia Kobiet adresowaną do  wszystkich mieszkanek gminy Osiek. Tego dnia postawiliśmy na relaks i dobrą zabawę.

Uroczystość o godz.16.00 otworzyła Dyrektor M-GOK Justyna Mikus wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Osiek Rafałem Łysiakiem.

W tym szczególnym dniu na ręce pań skierowano wiele ciepłych słów. Nie zabrakło także życzeń i słodkości od burmistrza oraz radnego powiatowego Zbigniewa Wiącka. Czekoladowe smakołyki są zawsze doskonałym pomysłem na prezent, w końcu powodują wydzielanie endorfin poprawiających nastrój.

Ponownie panowie tego dnia przypomnieli sobie jak ważna jest dla nich płeć piękna.

Muzyka, śpiew, konkursy, odrobina tańca i całkiem spora szczypta humoru… to wszystko zapewniła nam Agencja  Moc Art z Krakowa. Panie wydawały się być zabawami zachwycone.

Nie zabrakło również stoiska firmy Avon a także upominków z nowymi trendami tego

sezonu.

Jak co roku wisienką na torcie  był występ wokalistów i zespołu z M-GOK przygotowanych przez Pana Pawła Łacha. Trzeba przyznać, że w naszej gminie nie brakuje talentów wokalnych.

Najmłodsza solistka Marysia Wilk(lat 6), której to był debiut  wystąpiła z utworem Sylwii Grzeszczak „Tamta dziewczyna”. Może to jakiś znak, bo Sylwia Grzeszczak gdy miała 6 lat wystąpiła w popularnym programie „Od przedszkola do Opola”.

Następnie z utworem Maanamu ”Cykady na cykladach” wystąpiła Natalia Skowron. Kolejnym debiutem tego dnia był występ Karola Jędrychy z utworem Mesajah pt ”Każdego dnia ”w stylu reggae. Przy akompaniamencie Pana Pawła Łacha i Magdaleny Golonki „Biegnij przed siebie”z repertuaru Ani Wyszkoni wykonali rodzinnie mama z synem-Monika Jędrycha i Karol Jędrycha. Strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o dobranie głosów. Ksawery Glica przy akompaniamencie Pana Pawła Łacha zaprezentował utwór „Najwięcej witaminy” z repertuaru Andrzeja Rosiewicza.

Uroczystość zakończyła grupa wokalna w składzie: Dominika Dudek, Karolina Dudek i Kinga Chmielowiec.

Po występach na wszystkich czekał słodki poczęstunek i serwis kawowy.