browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dni Osieka 2014

W tym roku na scenie zaprezentowało się wiele zespołów. Nie zabrakło wśród nich gwiazd polskiej sceny muzycznej takich jak Czerwone Gitary i Classic.

W sobotę impreza wystartowała o godz. 20.00 i trwała do godz. 1.00. Przed gwizadą wieczoru wystąpił zespół TEX, który „nastroił” publiczność do dobrej zabawy. Później było tylko lepiej. Gdy wszyscy usłyszeli takie przeboje jak „Nie spoczniemy”, „Tak bardzo się starałem” czy „Kwiaty we włosach” w wykonaniu Czerwonych Gitar, szybko zapomnieli o niesprzyjających warunkach pogodowych i bawili się znakomicie. Zespół musiał biss’ować dwukrotnie. Po koncercie wszyscy tańczyli przy rytmach muzyki dyskotekowej.

W niedzielę atrackji również nie zabrakło. O 15.30 ruszył program dla młodszych dzieci, a w nim konkursy, zabawy, malowanie włosów itp… Następnie na scenie zaprezentowała się legendarna grupa Happy End, która wykonała swoje przeboje. Jako kolejni wystąpili tancerze Polish Hard Dance Team, którzy pokazali nie lada umiejętności, a zaraz po nich pokaz akrobatyczny sztuki „Parkour” zaprezentował Marcin Kowalski z Kielc.

Następnie wystąpili młodsi artyści m.in.: Weronika Adamczyk ze Szkoły Podstawowej z Suchowoli jak również młodzież z M-GOK – Martyna Sąchocka, Dominika Dudek, Karolina Dudek, Kinga Chmielowiec i Wiktoria Ptak. Po prezentacji solistek nadszedł czas na zespół NO NAME, który zagrał kilka szlagierów rockowych.

Potem na scenie rozdano nagrody dla wędkarzy, którzy od godz. 5 rano rywalizowali o puchar Burmistrza Miasta i Gminy. Następnie wystąpił zespół BAFFLO grając muzykę taneczną. Po nich nadszedł czas na gwiazdę wieczoru zespół Classic, który zagrał swoje największe przeboje jak i covery. Imprezę zakończyła dyskoteka pod gwiazdami, która trwała do godz. 1:00.

Pragniemy podziękować grupie „Fotomaniaków” działających przy M-GOK za zdjęcia z imprezy (Natalia Kos, Kamila Nowak, Milena Mikus i Damian Dybus).

[nggallery id=12]