browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Mikołajki 2012

07.12.2012 r. o godz.16.00 sala M-GOK w Osieku wypełniła się po brzegi. Tak licznie przybyli najmłodsi ze swoimi rodzicami, oraz dziadkami by z okazji Mikołajek obejrzeć spektakl teatralny „Smok Wawelski” w wykonaniu krakowskiego Teatru Art-Re.
Najmłodsi nie tylko żywo reagowali na wartko toczącą się akcję, ale też współuczestniczyli w sztuce. Z widowni padały ciekawe pomysły i propozycje, jak zniszczyć „żarłoczną” bestię. Nie brakowało również dzieci chętnych do zagrania „małych epizodów” w spektaklu.
Znakomicie opracowany tekst legendy wzbogaciła również muzyka, taniec i śpiewy.
Szczególnie zachwycił wszystkich taniec „Krakowiak” w wykonaniu najmłodszych, w pięknych nakryciach głowy, które stanowią nieodłączny element barwnego stroju krakowskiego. Nie milknące brawa, salwy śmiechu i dobra zabawa tworzyły niepowtarzalną atmosferę spektaklu z mnóstwem doznań i wrażeń artystycznych.
Jednak prawdziwe emocje czekały na nich tuż po zakończeniu bajki, gdy na salę wszedł święty Mikołaj z ogromnym koszem słodyczy.
Co odważniejsi pozowali do wspólnego zdjęcia.

[nggallery id=32]