browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Dziecka 2018

 

27 Maja 2018 rynek osiecki ogarnęły dzieci. 

W tym dniu najmłodsi nie mogli narzekać na brak atrakcji. Zapewnili je organizatorzy imprezy: Burmistrz Miasta i Gminy Osiek wraz z Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Kultury w Osieku.

Impreza  rozpoczęła się od koncertu „Bajkowy Świat” w wykonaniu Anny Kukawskiej znanej z serialu  „Policjantki i policjanci”.  Dzieci nie trzeba było długo zachęcać do tańca i śpiewu. Koncert składał się z popularnych piosenek dziecięcych.

Następnie były życzenia i słodkości które wręczyli Burmistrz Miasta i Gminy Osiek – Rafał Łysiak oraz Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku – Justyna Mikus.

Po słodkościach przyszedł czas na „Zabawę z Gaponiem”. Dwóch animatorów z agencji artystycznej RoMa porwało dzieci do zabawy. Były konkursy, śpiew, taniec i dużo uśmiechu.

Na zakończenie imprezy wystąpili podopieczni Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku przygotowani przez Pana Pawła Łacha: Marysia Wilk, Karolina Łysiak, Natalia Skowron, Ksawery Glica, Ola Wicher , Kinga Chmielowiec, Dominika Dudek i Karolina Dudek.

Dostępne było również wesołe miasteczko i stragany m.in. z zabawkami.