browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Dziecka 2017

Dzień Dziecka to wyjątkowe i radosne święto najmłodszych.

 W tym jedynym w roku, magicznym dniu oczekują specjalnego traktowania oraz niepowtarzalnych atrakcji.

Dzieci mają prosty przepis na idealnie spędzony dzień – zabawę. Taką właśnie zabawę zapewnił tego dnia Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Osieku wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Osiek. Impreza rozpoczęła się od życzeń dla najmłodszych oraz kosza słodkości ze strony organizatorów.  Następnie na scenie wystąpili animatorzy z zaprzyjaźnionej firmy Moc Art. z Krakowa. Było barwnie ,kolorowo, moc zabaw i konkursów oraz  ulubione przez wszystkie dzieci mega-bańki. Im bańka większa tym zabawa fajniejsza.

Kolejnym punktem programu był koncert ”Przeboje Disneya”. Bajki Disneya to nie tylko piękne obrazki i wzruszające historie, ale także znakomita oprawa muzyczna. Nie zabrakło na Rynku w Osieku baśniowego hitu z niezwykle sympatycznymi postaciami księżniczek – Elsy i Anny – oraz rozkosznego i zabawnego bałwanka Olafa. Wszystkie dzieci znały i śpiewały utwory z bajek.

Na zakończenie wystąpili wokaliści z M-GOK w Osieku przygotowani przez Pana Pawła Łacha: Ksawery Glica, Natalia Skowron, Karolina Dudek  a zespołowo zaśpiewali „Spacer dziką plażą” i ”Mamma Mia”.

Dużą euforią podczas festynu cieszyło się stoisko gdzie można było pomalować twarz. Dzieciaki cierpliwie ustawiały się w kolejki  by wyjść z nich z barwnymi motylami, groźnymi piratami czy też maskami w stylu Spidermana.

Nie zabrakło również wesołego miasteczka oraz kolorowych straganów.

Wszystkim którzy przyłączyli się do zabawy tego dnia serdecznie dziękujemy!