browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Dziecka 2016

Dzień Dziecka to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Osieku przygotował dla najmłodszych sporo atrakcji

 05.06.2016 r.

Wszystkich zebranych, a zwłaszcza dzieci przywitał Burmistrz Miasta i Gminy Osiek Rafał

Łysiak, oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku Justyna Mikus.

 Mamy nadzieję, że zaproszeni animatorzy TRIO Z RIO, którzy rozpoczęli program  spełnili oczekiwania najmłodszych.

 Było dużo tańca, śpiewu, konkursów, śmiechu i słodkości.

 Dużym zainteresowaniem cieszył się występ młodzieży z Ukrainy(wychowanków Internatu Zespołu Szkół w Staszowie),którzy wykonali ludowy taniec, o cechach lirycznych refleksyjnych, a jednocześnie wesoły, skromny i subtelny. Następnie ich koleżanka Masza wykonała dwa utwory, które z pewnością nie pozostały obojętne dla uczestników imprezy.

Kolejnym programem był występ wokalistek z Krakowa pt: ”Wszystkie dzieci nasze są”

 z piosenkami między innymi Majki Jeżowskiej ,a także wspólna zabawa.

Na zakończenie wystąpili wokaliści z naszego domu kultury: Duda Amelia, Goleń Bartek, Niekurzak Iza, Glica Ksawery, Dudek Karolina, Gajek Iza, Walczyk Natalia, Reczko Jakub, Wiktoria Ptak przygotowani przez Pana Pawła Łacha.

Nie zabrakło takich atrakcji jak: dmuchańce, karuzela, mini-bungee, wata cukrowa, lody, pop-corn, oraz kolorowe stoiska ze świecidełkami i zabawkami.

Świetnie również sprawdziło się malowanie buziek. Każde z dzieci (a kolejki były ogromne) mogło zamienić się w dowolną postać z komiksu, bajki czy filmu. Niesamowity widok na imprezie kiedy widzi się całą masę  wymalowanych, uradowanych dzieciaków.

Niedzielne popołudnie na Rynku w Osieku tego dnia tętniło życiem i było świetną okazją do wspólnej zabawy. Pogoda dopisała, frekwencja również, uczestnicy z pewnością naładowali się pozytywną energią.