browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dni Osieka 2009

   

  Dnia  11-12 lipca 2009r odbyła się kolejna edycja Dni Osieka. Na scenie królował zespół Chrząszcze, VOX i Skaner. W sobotę impreza rozpoczęła się o godz.16.00 na stadionie miejscowego klubu sportowego PIAST. Na płytę boiska o godz.17.00 weszli zawodnicy Piasta. Godzinę później na scenie, oraz w jej okolicach można było obejrzeć niesamowite show Jurija Ziniewicza z Białorusi, mistrza Szkoły Karate Do Black Kombat. Człowiek Rekord to także były żołnierz  służb specjalnych „Specnaz”. Jurij wprowadził publiczność w osłupienie-urządził sobie m.in. „spacer” po szczeblach mieczy ostrych jak brzytwy, skakał po szkle i… skręcał grube metalowe pręty na własnej szyi. Mistrz wytrzymał wagę 800 kg leżąc na potłuczonych butelkach. Wszystkiemu przyglądała się specjalna komisja, która nadzorowała niebezpieczny pokaz. Po mrożącym krew w żyłach widowisku, na scenie zagościł zespół Chrząszcze, który zabawiał publiczność hitami De Beatles, The Shadows czy Czerwonych Gitar. Wieczorem na scenie pojawił się Dj Kubus, który grał aż do północy.

Z kolei niedzielne świętowanie rozpoczęło się od zawodów wędkarskich, oraz strażackich, aby następnie dominowały kolejne gwiazdy.

O godz.1730 na scenie pojawił się legendarny VOX, który pokazał swą znakomitą formę, a publiczność wraz z zespołem śpiewała takie przeboje jak: „Rycz mała rycz” czy „Bananowy song”.

Następnie o godz.2030 na scenę wkroczyła kolejna gwiazda imprezy- zespół Skaner. Chłopaki dali prawdziwy show na scenie. Publiczność długo nie pozwalała swoim ulubieńcom zejść ze sceny. Po wszystkich bisach pojawił się Dj  Viper, który serwował najnowsze kawałki klubowe ostatnich lat i zadbał o gorącą atmosferę.  Nocą publiczność mogła obejrzeć niesamowite show teatru ognia Kamikaze.

Patronat medialny nad imprezą sprawował: Tygodnik Nadwiślański, Echo Dnia, Radio Kielce, Radio Leliwa.

[nggallery id=5]